27 maja Fighter’s Fitness, Wawa Cross i Strefa Mocy zapraszają na wspólny trening na świeżym powietrzu! 💪😎

Krzysiek „Kriss” Kuleta (Wawa Cross):
„Trening z Wawa Cross dostarczy Wam emocji najwyższej jakości. Pokażemy jak wygląda sprawność w najpiękniejszym wydaniu 😉 Będziemy skakać, biegać, rzucać, machać i dodamy do tego elementy siły dynamicznej oraz pracy zespołowej! Czy to w ogóle możliwe? Sami się przekonajcie😀”

Jacek i Karol Rawa (Fighter’s Fitness):
„Zrobimy trening z zakresu samoobrony i bezpieczeństwa osobistego ukierunkowany na radzenie sobie w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Będziemy działać w warunkach „kontrolowanego stresu” próbując wypracować praktyczne rozwiązania danych problemów. Damy Wam podpowiedzi jak spróbować być trudnym celem i nie dać się upolować przez agresora. Będzie się działo!👊☝”

Robert Lanckamer (Strefa Mocy):
„Wawa Cross i Fighter’s Fitness zapewnią Wam solidny wycisk, my zapewnimy Wam równie konkretną suplementację okołotreningową 😋. W pakietach treningowych znajdziecie zestaw suplementów i odżywek, które przed i w trakcie treningu uzupełnią Wasze zapasy energii, a po nim pomogą się sprawnie zregenerować. Spodziewajcie się też dodatkowych niespodzianek :)”

3, 2, 1 – Start!
✔ 3 godziny zajęć
✔ 2 programy treningowe
✔ 1 kompleksowa suplementacja

Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy w skład którego wejdzie pełna suplementacja przygotowana pod to wydarzenie 😉

Zgłoszenia wraz z wpisowym (30 zł/os.) przyjmujemy w klubie Fighter’s Fitness oraz w Wawa Cross do dnia 21 maja 2018.

Data: 27 maja (niedziela)
Miejsce: Fort Bema, zbiórka o godz. 9.45 na parkingu przy Cafe Jurta od ul. Obrońców Tobruku
Koszt: 30 zł
Ilość miejsc: 40 – decyduje kolejność zgłoszeń

Do zobaczenia!