Zapraszamy na seminarium dla wszystkich trenujących sztuki walki, bez względu na Wasz poziom zaawansowania i doświadczenie. W trakcie seminarium zaprezentujemy podstawowe elementy używania dźwigni/locków: d14689218_10154210010813649_2050429417_oźwignie na palce, nadgarstki, łokcie, ramiona, a także kilka dźwigni na kostki i kolana – wszystkie ćwiczone zarówno w pozycji stojącej jak i w parterze.

Instruktorem prowadzącym seminarium będzie Jaakko Suhonen pochodzący z Finlandii. Jaakko posiada czarny pas czwartego stopnia (czwarty dan) w Kwan Nyom Hapkido, jest również instruktorem Defendo (RED), posiada ponad 25-letnie doświadczenie w różnego rodzaju sztukach walki.

Seminarium dostępne jest dla wszystkich trenujących sztuki walki. Nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę możesz zobaczyć jak wygląda świat manipulacji przy wykorzystaniu dźwigni.

Nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu aby do nas dołączyć – woda i chęć nauki to jedyne rzeczy, która są Ci potrzebne. Seminarium potrwa 3 godziny, nie będzie jednak wymagało dużej kondycji fizycznej ponieważ skoncentrowane będzie głównie na technicznych elementach stosowania i wykorzystania dźwigni.

Szczegóły:
Data: 29 październik (sobota)
Miejsce: Klub Fighter’s Fitness, ul. Radiowa 1a
Godzina: 12:30 – 15:30
Koszt: 50 zł
Zapisy na: info@kravka.pl