Zapraszamy wszystkich miłośników Krav Maga na zbliżające się zawody Fighting Fit Krav Maga Challenge, które odbędą się 23 i 24 maja w Budapeszcie.

W dniu 24 maja (niedziela), w przededniu narodzin twórcy Krav Maga Imiego Lichtenfelda (ur. 26 maja 1910 r.), rozegrany zostanie pierwszy w historii turniej Fighting Fit Krav Maga Challenge – memoriał Imiego Lichtenfelda. Nie przypadkiem wybraliśmy Budapeszt, jako miejsce organizacji zawodów, ponieważ to właśnie w tym mieście urodził się twórca systemu Krav Maga.

Dzień wcześniej (23 maja – sobota) organizujemy 6 godzinne seminarium Krav Maga z Mistrzem Jyrki Saario. Program tego szkolenia nawiązywał do zawodów. Podczas seminarium Mistrz Saario zaprezentuje taktykę i techniki walki wręcz ulicznej i sportowej. Będzie możliwość przetestować tor przeszkód i poczuć przedsmak zawodów. Seminarium ma charakter otwarty i mogą w nim wziąć udział wszyscy – zawodnicy oraz widzowie niedzielnych zawodów. Cena (30 euro) pokrywa uczestnictwo w seminarium oraz udział aktywny (zawodnicy) lub bierny (widzowie) w zawodach.

Więcej o samych zawodach (zasady, regulamin) oraz przydatne informacje o noclegach w Budapeszcie znajdziecie na www.krvmg.pl

Do zobaczenia!