Dokładnie rok temu, 2 marca ruszyliśmy z treningami w nowym Klubie! Ciekawostką jest również to, że 10 lat temu Istvan Nagy uruchomił swoją pierwszą grupę Krav Maga. Czas szybko leci, a w ciągu tego roku wiele się działo w naszym Klubie.

Zatem może krótkie podsumowanie. W minionym roku oprócz standardowych treningów zorganizowaliśmy dla Was:
– 10 warsztatów i dodatkowych treningów
– 6 zjazdów instruktorskich
– 5 specjalistycznych seminariów
– 4 egzaminy Classic Krav Maga
– 2 egzaminy Defendo
– 2 kursy Safe Woman
– 1 kurs instruktorski

Uruchomiliśmy nowe grupy Classic Krav Maga, Defendo, treningi dla dzieci (Safe Kid) i młodzieży (Safe Teen), grupę studencką, treningi dla seniorów (Defendo Old Boys) oraz sekcję zawodniczą.
W trakcie przygotowania tego krótkiego podsumowania doszliśmy do wniosku, dość nieskromnie Emotikon smile, że dużo się u nas działo.

Ten pierwszy rok określił nasz pułap, powyżej którego będziemy starać się podnosić standardy w kolejnych latach. Naszym celem na kolejny rok będzie stałe podnoszenie jakości naszych treningów, w miarę potrzeb uruchamianie nowych grup, organizowanie kolejnych warsztatów i specjalistycznych seminariów oraz poczynienie pewnych inwestycji w szeroko rozumianą infrastrukturę sali Emotikon smile

Dziękujemy Wam za ten rok spędzony razem z nami i mamy nadzieję na wspólne obchodzenie razem z Wami kolejnych jubileuszy!

Kadra instruktorska i zespół
Klubu Fighter’s Fitness