logo_stefan_500px.jpgCelem klubu Fighter’s Fitness jest propagowanie idei bezpiecznego życia dla osób otwartych na nowe wyzwania, a także lubiących spędzać aktywnie wolny czas. Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją życiową, którą staramy się „zarazić” wszystkich naszych uczniów.

Łączymy w sobie pasję, podejście naukowe i doświadczenie w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa osobistego i treningu funkcjonalnego.

Nasze programy szkoleniowe łączą w sobie trening mentalny, fizyczny i techniczny. Celem jest wykształcić człowieka silnego, świadomego i asertywnego, który potrafi rozpoznać zagrożenia i w razie potrzeby z determinacją walczyć o przetrwanie. Człowieka, który staje się trudną zdobyczą dla współczesnych „łowców”.

 

Co możesz u nas osiągnąć?

    • nauczysz się, jak żyć bezpieczniej – jak obronić siebie i swoich bliskich
    • zdobędziesz umiejętność realnej oceny sytuacji, rozpoznania źródeł zagrożenia, podejmowania decyzji pod wpływem stresu i skutecznego działania
    • zbudujesz formę, sylwetkę i siłę, o jakiej inni tylko marzą
    • poznasz aktywnych, ciekawych i wartościowych ludzi, których łączy wspólna pasja
    • dobre samopoczucie, pewność siebie

 

Ale nie wierz nam!

Spróbuj, poczuj i uwierz w to!

Już dziś wybierz lokalizację i zapisz się na pierwsze bezpłatne zajęcia!

 

klub1Nasza oferta zajęć grupowych przeznaczona jest dla wszystkich chętnych, dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn, niezależnie od stopnia zaawansowania kursantów. Prowadzimy zajęcia dla grup początkujących i zaawansowanych, tak aby każdy uczestnik naszych zajęć mógł stale rozwijać swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Zaletą takich zajęć jest możliwość trenowania wśród osób o podobnych zainteresowaniach. Treningi grupowe dają również możliwość ćwiczenia z osobami o różnych umiejętnościach i predyspozycjach fizycznych. Dzięki większej liczebności kursantów, grupy takie gwarantują równomierny oraz stabilny rozwój. Kursy na każdym poziomie zaawansowania kończą się egzaminem, a uczestnik treningów po zaliczeniu egzaminu może podjąć decyzję o kontynuacji swojej przygody z naszym klubem poprzez zaliczanie kolejnych poziomów szkoleniowych.

 

W ramach swojej działalności oferujemy również:

 

TRENINGI PERSONALNE


SZKOLENIA FIRMOWE


TRENINGI FUNKCJONALNE


SZKOLENIA TAKTYCZNEPokaż obiekty klubu FIGHTER’S FITNESS na większej mapie