sala-panoramaNasz Klub zlokalizowany jest na III piętrze jednego z pierwszych obiektów fitness na warszawskim Bemowie – Fitness Klub Aplauz przy ul. Radiowej 1a. Nie przypadkiem wybraliśmy to właśnie miejsce na lokalizację naszego Klubu, ponieważ jest ono znane i kojarzone ze sportem nie tylko przez mieszkańców dzielnicy Bemowo, ale również Bielan, Żoliborza, Woli jak i miejscowości sąsiadujących z Warszawą od strony zachodniej: Stare Babice, Izabelin, Łomianki, Ożarów Mazowiecki.

Decydując się na otwarcie Klubu właśnie tutaj chcieliśmy w naturalny sposób wkomponować się w sportowy krajobraz dzielnicy Bemowo. Nasza oferta treningowa nie ogranicza się wyłącznie do sportów walki. W naszym grafiku zajęć znajdziecie również zajęcia dla dzieci i młodzieży, szkolenia z zakresu samoobrony dla kobiet, czy treningu funkcjonalnego.

Do Waszej dyspozycji dostępne jest ponad 120m2 powierzchni treningowej, na której znajdziecie m.in. matę, worki bokserskie, tarcze, łapki czy sprzęt fitness: kettlebell/girya, gumy, piłki slamball, liny, trx, sandbag, młoty.

Dodatkowym atutem naszej lokalizacji jest bliskość lasku bemowskiego, uczelni WAT czy samych blokowisk. Daje nam to nieograniczone możliwości organizowania dodatkowych szkoleń/seminariów w plenerze, np.:

  • szkolenia z wykorzystaniem broni palnej na pobliskiej strzelnicy przy WAT
  • treningów funkcjonalnych w lesie 🙂
  • seminaria tematyczne, przeprowadzanych na ulicy, placach, skwerkach o różnej porze dnia

W ramach naszej działalności prowadzimy również treningi Krav Maga oraz Defendo w Śródmieściu przy ul. Polnej 7a (OSiR Śródmieście). Więcej na temat dowiesz się zaglądając do zakładki GRAFIK ZAJĘĆ.

Różnorodna oferta naszego klubu gwarantuje, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie!

 

Adres Klubu:

FIGHTER’S FITNESS
ul. Radiowa 1a
01-485 Warszawa
budynek FK Aplauz, 3 piętro

aplauz