Jeżeli chcesz poznać co to znaczy „samoobrona na ulicy”, to te treningi są właśnie dla Ciebie. Bez udziwnień…nie trenujemy tysiąca niepotrzebnych technik. W tym przypadku, mniej ale skuteczniej, jest jak najbardziej na miejscu.
Super wykwalifikowana kadra instruktorów! Polecam Klub Fighters Fitness.

Monika Matyszczak, trenuje Krav Maga


Zajęcia Safe Kid są mega! Ukłony dla trenera, który ma super podejście do dzieciaków, potrafi z nich wycisnąć siódme poty, a przy tym dzieciaki super się bawią! Jestem pod wrażeniem!

Joanna Olchowska, syn trenuje w grupie Safe Kid


Kompetentna kadra trenerska, dobre podejście do adeptów. Możliwość nabycia praktycznych umiejętności.

Marcin Szymczak, trenuje Krav Maga


Po prawie roku trenowania w Fighter’s Fitness mam symptomy głębokiego uzależnienia od zajęć Safe Woman: w dni bez ćwiczeń nie należy do mnie podchodzić bez przysłowiowego kija, na brak treningu reaguję potężną irytacją, a do języka mówionego na stałe weszły pojęcia „lambada” i „johnny walker”.
Moje otoczenie cierpi wraz ze mną: partner po wypróbowaniu na nim kilku wymyków ogłosił się pacyfistą, a przyjaciółki odbyły przymusowe przeszkolenie z obrony przed agresorem.
Jeśli nie chcesz, aby to samo stało się z Tobą (bo po co masz stać się szczuplejszą, silniejszą i odważniejszą?) – nie przychodź. Będzie więcej czasu na treningu dla mnie. 😉

Agata Romanowska, trenuje w grupie Safe Woman


Jak dla mnie super uzupełnienie treningów karate. Profesjonalni instruktorzy. Treningi realnej samoobrony przeplatane ćwiczeniami ogólnorozwojowymi i kondycyjnymi. Polecam dla każdego.

Krzysztof Matyszczak, trenuje Krav Maga


Dziś wszedłem na wagę i od września kiedy zacząłem uczęszczać do Was na Krav Maga schudłem 5 kilogramów. Jestem sprawniejszy fizycznie i dużo łatwiej radzę sobie z codzienną gonitwą w pracy, łatwiej wchodzi się po schodach i lżej oddycha. Poza tym powiększyłem sobie grono super znajomych. Coraz chętniej wychodzę z domu ma zajęcia do was. Polecam !!!

Sebastian Wrzesiński, trenuje Krav Maga


Uwaga!
Treningi w tym klubie silnie uzależniają, ćwiczenia grożą lepszym samopoczuciem i kondycją! 👊😀
Bez wątpienia jest to zasługa profesjonalnej załogi i świetnej atmosfery.
#defendo

Karol Jaworek, trenuje Defendo na treningach prywatnych


Na treningach człowiek w pewnych momentach zastanawia się czy to nauka, kształtowanie odruchów czy zwyczajna zabawa. Świetna atmosfera, mnóstwo przydatnych technik, mocy, powtórzeń (bo jak to mawiał Bruce Lee „Nie obawiam się ko­goś, kto tre­nuje 10000 kop­nięć, ale te­go, który 10000 ra­zy tre­nował jed­no kopnięcie.” 😉 ). Wszystko okraszone ogromną ilością dobrego humoru, luzu i pewną dawką merytorycznych wykładów (pozdrawiam Istvan 🙂 )

Krzysztof Kotarski, trenuje Krav Maga


Profesjonalne podejście ze słuszną dawką przyjaznej atmosfery. Przy okazji masz szansę odsłonić kilka mięśni przy kardio (jeśli nie oszukujesz). Polecam, polecam i zapraszam 🙂

Dominik Żak, trenuje Krav Maga


Pierwszy kontakt z klubem miałem dzięki córce, która zaczęła chodzić na zajęcia Safe Kid. Za każdym razem obserwuję treningi z uśmiechem na ustach – trenerzy bawiąc się z dzieciakami przemycają coraz więcej elementów samoobrony. Córa uwielbia zajęcia i oczywiście trenerów.
Od września ubiegłego roku trenuję Defendo w grupie Old Boys. Zajęcia rewelacyjne, świetni trenerzy. Gorąco polecam każdemu kto chciałby się trochę poruszać i przy okazji dowiedzieć się w jaki sposób obronić siebie i bliskich jeśli zajdzie taka potrzeba.

Krzysztof Kwasiborski, trenuje w grupie Defendo Old Boys
a córka w grupie Safe Kid


Wszystkie powyższe opinie zaczerpnięte są z naszej strony na Facebook’u. Więcej ciekawych opinii znajdziesz tutaj