Tak jak zapowiadaliśmy, z początkiem marca otwieramy pierwszy klub Fighter’s Fitness, tym samym rozpoczynamy nową erę w naszej działalności! Jest to milowy krok jaki wspólnie pokonaliśmy, dzięki któremu będziemy mogli poszerzyć naszą ofertę treningową. Pozwoli to spełnić wszelkie Wasze oczekiwania związane ze sportami walki i nie tylko 🙂

Nasz Klub zlokalizowany jest na III piętrze jednego z pierwszych obiektów fitness na warszawskim Bemowie – Fitness Klub Aplauz (ul. Radiowa 1a). Do dyspozycji naszych klientów będzie 120m2 powierzchni treningowej, na której znajdziecie m.in. matę, worki bokserskie, sprzęt fitness (kettlebell/girya, gumy, piłki slamball, liny, młoty). Wraz z otwarciem Klubu uruchamiamy wiele nowych sekcji, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy nadzieję, że nie będzie to ostatni etap naszego rozwoju i wspólnie będziemy mogli rozwijać naszą ofertę o kolejne sekcje i lokalizacje.

Co prawda na roboczo Klub rozpoczyna swoją działalność z początkiem marca, jednak nie zwalnia nas to z obowiązku zorganizowania oficjalnego otwarcia Klubu Fighter’s Fitness, o czym wkrótce będziemy Was informować.


Przejdź do szczegółowego grafiku zajęć naszego Klubu na Bemowie


Wraz z otwarciem klubu uruchamiamy nowe grupy treningowe:


Grupa poranna – trening dla każdego


Safe Kid – zajęcia dla dzieci


Safe Woman – samoobrona dla kobiet


KRAV MAGA


DEFENDO


Fighters Training


Boks + CrossFight


Krav maga Fighting Fit


Defendo duellum


Dodatkowe informacje i zgłoszenia: info@kravka.pl / tel.  694-422-440

W planach mamy również uruchomienie nowych sekcji, m.in.: BJJ, SAFE KID – zajęcia dla młodzieży, Gentlemans Club – treningi dla seniorów,  Muai Thai.