Broń palna jest nieodłącznym elementem współczesnego pola walki oraz wielu konfrontacji ulicznych. Rzetelna wiedza dotycząca samoobrony wymaga znajomości obsługi broni oraz taktyk ją wykorzystujących. Dlatego też techniki obronne przed uzbrojonym agresorem ujęte są na najwyższych poziomach w programach szkoleniowych zarówno Classic Krav Maga jak i Defendo.

W związku z tym Klub Fighter’s Fitness ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na seminarium Fighter’s Tactical, które odbędzie się 8 sierpnia na strzelnicy WAT. Dzięki seminarium Fighter’s Tactical możesz poszerzyć swoje horyzonty w zakresie obsługi broni palnej oraz jej zastosowania w samoobronie. Uczestnicy seminarium, pod okiem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, otrzymają podstawy do przyszłego rozwoju umiejętności strzeleckich. Chętni otrzymają możliwość sprawdzenia swojej sprawności warunkach wysokiego stresu.

Dołączając do nas otrzymasz szansę zapoznania się z legendarną bronią używaną przez służby mundurowe na całym świecie. Dowiesz się o korzyściach i zagrożeniach płynących obecności broni w walce bezpośredniej. Nasi eksperci odpowiedzą na nurtujące Cię pytania dotyczące broni palnej.

Seminarium jest współorganizowane przez firmę SzmitGroup.

W programie szkolenia przewidujemy:
– prezentacja i obsługa wybranej broni palnej (pistolet Glock, strzelba Mosberg 500, karabin M4)
– konfrontacja z przeciwnikiem uzbrojonym w broń – trening
– strzelanie (w sumie 20 strzałów do oddania z różnych broni)

stempelwlasciwySzczegóły wydarzenia:
Data: 8 sierpnia (sobota)
Godzina: 11:00
Miejsce: Strzelnica WAT, wjazd od ul. Galileusza (poniżej mapka)
Koszt: 140 zł

Informacje i zapisy: info@kravka.pl

 

mapa-strzelnica-wat