DEFENDO SAFE TEEN (10-15)

Zajęcia mają na celu poznanie technik samoobrony (odparcie ataków / obrony i kontrataki, bezpieczne pady, wstawania, rozpoznanie zagrożeń) . Treningi w grupie mieszanej, w przedziale wiekowym 10-15 lat, max. 20 osób, dla początkujących i bardziej zaawansowanych.

dalej   


DEFENDO (16-18)

Poznaj najprostszy system samoobrony. Techniki są łatwo przyswajalne, dzięki czemu są skuteczne i wykonalne w trudnych sytuacjach. Treningi w grupie mieszanej dla dorosłych, max. 20 osób, dla początkujących i bardziej zaawansowanych.

dalej   


KRAV MAGA (16-18)

Prosty i skuteczny system walki wręcz. Treningi w grupie mieszanej dla dorosłych, max. 20 osób, dla początkujących i bardziej zaawansowanych.

dalej   


TRENING FUNKCJONALNY

W ramach treningów funkcjonalnych – FIGHTER’S TRAINING oferujemy specjalny program treningowy mający na celu „zadbanie” o Waszą kondycję fizyczną, dynamikę, siłę oraz wytrzymałość.

dalej   


TRENINGI PERSONALNE / KAMERALNE (10-18)

Oferta skierowana dla osób chcących trenować indywidualnie lub w wąskim gronie przyjaciół. Terminy spotkań, częstotliwość treningów oraz charakterystyka zajęć dostosowane są do Twoich potrzeb i możliwości.

dalej