spartan-giryaSPARTAN GIRYA to trening funkcjonalny z rosyjskimi odważnikami (z rosyjskiego GIRYA, z ang. KETTLEBELL) stosowany przez czołowych zawodników MMA i innych sportowców wyczynowych światowej klasy w celu poprawienia szybkości, siły i ogólnej sprawności fizycznej. Poznaj ich tajemnice i zapomnij o nudnej siłowni! Twoja siła, kondycja, dynamika, mobilność i ogólne samopoczucie mogą się poprawić już w ciągu 2 miesięcy. Girya Fitness to ogólnorozwojowa aktywność zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Skuteczność i prostota – w tym tkwi sekret treningu Spartan Girya. Jeśli raz spróbujesz, od razu zrozumiesz, dlaczego jest to jeden z najlepszych sposobów na poprawienie swojej kondycji i siły. Ważne też zrozumieć, że Kettlebell to jedynie narzędzie, które optymalny efekt daje w połączeniu z nowoczesnym i naukowo zbudowanym system szkoleniowym. Trening Spartan Girya ma na celu pomóc Tobie poprawić ogólny stan zdrowia, dobrego samopoczucia, poczucia własnej wartości, zdobyć doskonałe warunki fizyczne, a naturalnym „efektem ubocznym” jest smukła, umięśniona sylwetka kształtowana na wzór antycznych atletów.

Poprzez swój typowy charakter,  ćwiczenia Kettlebell budują siłę i wytrzymałość, szczególnie w dolnej części pleców, nóg i barków. Podstawowe ćwiczenia to Swing, Snatch i Clean, które angażują jednocześnie całe ciało.

Trening Kettlebell bez odpowiedniego nadzoru może być niebezpieczny dla osób, które mają dolegliwości pleców, barku, lub problemy z kręgosłupem. Z drugiej strony efektem prawidłowo wykonanych technik i regularnych ćwiczeń, trening Kettlebell może mieć  bardzo korzystny wpływ dla zdrowia, ponieważ wzrasta siła, szybkość, mobilność, zakres ruchu i wytrzymałość. Dlatego też nasze zajęcia prowadzą certyfikowani, profesjonalni instruktorzy, którzy zadbają zarówno o Twoje zdrowie jak i poziom wysiłku.

Nie wierz w cudowne metody, bo nie ma dróg na skróty. Tylko ciężki trening daje efekty takie, jak ukształtowana sylwetka, lepsza sprawność, przyrost siły i poprawiona dynamika. Na naszych zajęciach nauczysz się wykonywać ćwiczenia z odważnikami i zrozumiesz, że ciężki trening może sprawiać niesamowitą frajdę. Nie masz kondycji i czujesz się nieswojo w obecnym stanie fizycznym? Dołącz do młodej ekipy „oldschoolowców”.


      POWRÓT