PIERWSZE KROKI…

1. Jakie warunki muszę spełniać aby uczestniczyć w treningach?

  • w grupach dorosłych ukończony 16-sty rok życia (do grupy młodzieżowej przyjmujemy od 12 roku życia). Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią Twoi rodzice bądź opiekunowie muszą obejrzeć przynajmniej jeden trening z Twoim udziałem oraz wyrazić pisemną zgodą na Twoje uczestnictwo w zajęciach.
  • niekaralność sądowa. Tyczy się to wyroków, które dana osoba odbyła bądź otrzymała w zawieszeniu. Nie tyczy się to otrzymanych mandatów, pouczeń, bądź udziału w sprawach sądowych w charakterze świadka. Fakt niekaralności zostaje zweryfikowany przez centrale Instytutu Krav Maga Polska, nie ponosisz w związku z tym żadnych dodatkowych kosztów.
  • stan zdrowia pozwalający na udział w rekreacyjnych zajęciach samoobrony. Zalecane jest przeprowadzenie badań lekarskich w wyniku których lekarz stwierdza, że „nie ma przeciwskazań do uprawiania rekreacyjnej samoobrony”. Przedstawienie wyników badań i zaświadczenia lekarskiego nie jest obowiązkowe – na podstawie wyników badań każdy uczestnik sam ma stwierdzić, że jego stan zdrowia jest odpowiedni i bierze udział w zajęciach na własną odpowiedzialność i ryzyko. Okresowe badania lekarskie każdy uczestnik przeprowadza we własnym zakresie na własną odpowiedzialność!
  • zapoznanie się z REGULAMINEM Klubu Fighter’s Fitness i podpisanie stosownego oświadczenia:
     

    Oświadczenie dla osoby pełnoletniej

    Oświadczenie dla rodzica

 
2. Co mam wziąć na pierwszy trening?

Długie spodnie treningowe, T-shirt, buty sportowe (które nie zostawiają śladów na PCV), 1,5 litra wody mineralnej.

3. Kiedy powinienem zakupić, przynieść ochraniacze na trening?

Najdalej po trzecim tygodniu zajęć należy zaopatrzyć się w ochraniacz strefy kroku i zębów. Po zakończeniu naboru (1 miesiąc od startu grupy) uczestnicy muszą posiadać już ochraniacz zębów i rękawice bokserskie (kobiety 10 oz, mężczyźni min.12 oz).

4. Jak wyglądają zapisy do grupy?

Wstępne zapisy do wybranej przez siebie grupy odbywają się drogą mailową (info@kravka.pl), natomiast ostateczne, zaraz po treningu u instruktora.

5. Czy honorujecie kartę Benefit / Fit Profit / Fit Flex / OK System?

Tak, nasz klub honoruje powyższe karty na wszystkich stałych treningach prowadzonych w naszych lokalizacjach. Posiadacze tych kart nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów treningowych.

 

benefitfitflexfitprofitoksystem